M-Bus

Z nami podróże są lepsze

Linia Niebieska

W dniu 02 maja kursuje jak w sobotę

24 grudnia i 31 grudnia nie kursuje.

Godziny odjazdów mogą się różnić od podanych +/- 5min w zależności od natężenia ruchu.

Dni powszednie:
 

1. Krzeszowice – Dworzec Komunikacyjny

04:45 | 05:45 | 06:20 | 07:05 | 08:25 | 09:40 | 10:55 | 12:35 | 13:52 | 14:40 | 15:40 | 18:00 |

2. Krzeszowice – 3 Maja

04:46 | 05:46 | 06:21 | 07:06 | 08:26 | 09:41 | 10:56 | 12:36 | 13:53 | 14:41 | 15:41 | 18:01 |

3. Krzeszowice – Witaminka

04:47 | 05:47 | 06:22 | 07:07 | 08:27 | 09:42 | 10:57 | 12:37 | 13:54 | 14:42 | 15:42 | 18:02 |

4. Krzeszowice – os. Żbik

04:49 | 05:49 | 06:24 | 07:09 | 08:29 | 09:44 | 10:59 | 12:39 | 13:56 | 14:44 | 15:44 | 18:04 |

5. Siedlec – _

04:51 | 05:51 | 06:26 | 07:11 | 08:31 | 09:46 | 11:01 | 12:41 | 13:58 | 14:46 | 15:46 | 18:06 |

6. Dubie – Skrzyżowanie

04:53 | 05:53 | 06:28 | 07:13 | 08:33 | 09:48 | 11:03 | 12:43 | 14:00 | 14:48 | 15:48 | 18:08 |

7. Pisary – Górka

04:54 | 05:54 | 06:29 | 07:14 | 08:34 | 09:49 | 11:04 | 12:44 | 14:01 | 14:49 | 15:49 | 18:09 |

8. Pisary – Dwór

04:55 | 05:55 | 06:30 | 07:15 | 08:35 | 09:50 | 11:05 | 12:45 | 14:02 | 14:50 | 15:50 | 18:10 |

9. Pisary – Kiosk

04:56 | 05:56 | 06:31 | 07:16 | 08:36 | 09:51 | 11:06 | 12:46 | 14:03 | 14:51 | 15:51 | 18:11 |

10. Pisary – Mleczarnia

04:57 | 05:57 | 06:32 | 07:17 | 08:37 | 09:52 | 11:07 | 12:47 | 14:04 | 14:52 | 15:52 | 18:12 |

11. Rudawa – Szkoła

04:58 | 05:58 | 06:33 | 07:18 | 08:38 | 09:53 | 11:08 | 12:48 | 14:05 | 14:53 | 15:53 | 18:13 |

12. Rudawa – Kościół

04:59 | 05:59 | 06:34 | 07:19 | 08:39 | 09:54 | 11:09 | 12:49 | 14:06 | 14:54 | 15:54 | 18:14 |

13. Rudawa – Przymiarki

05:00 | 06:00 | 06:35 | 07:20 | 08:40 | 09:55 | 11:10 | 12:50 | 14:07 | 14:55 | 15:55 | 18:15 |

14. Niegoszowice – Rutki

05:01 | 06:01 | 06:36 | 07:21 | 08:41 | 09:56 | 11:11 | 12:51 | 14:08 | 14:56 | 15:56 | 18:16 |

15. Niegoszowice – Remiza

05:02 | 06:02 | 06:37 | 07:22 | 08:42 | 09:57 | 11:12 | 12:52 | 14:09 | 14:57 | 15:57 | 18:17 |

16. Brzezinka – Skrzyżowanie

05:03 | 06:03 | 06:38 | 07:23 | 08:43 | 09:58 | 11:13 | 12:53 | 14:10 | 14:58 | 15:58 | 18:18 |

17. Brzezinka – _

05:04 | 06:04 | 06:39 | 07:24 | 08:44 | 09:59 | 11:14 | 12:54 | 14:11 | 14:59 | 15:59 | 18:19 |

18. Brzezinka – Zarzecze

05:05 | 06:05 | 06:40 | 07:25 | 08:45 | 10:00 | 11:15 | 12:55 | 14:12 | 15:00 | 16:00 | 18:20 |

19. Więckowice – Dom Pomocy

05:06 | 06:06 | 06:41 | 07:26 | 08:46 | 10:01 | 11:16 | 12:56 | 14:13 | 15:01 | 16:01 | 18:21 |

20. Kobylany – _

05:08 | 06:08 | 06:43 | 07:28 | 08:48 | 10:03 | 11:18 | 12:58 | 14:15 | 15:03 | 16:03 | 18:23 |

21. Karniowice – _

05:10 | 06:10 | 06:45 | 07:30 | 08:50 | 10:05 | 11:20 | 13:00 | 14:17 | 15:05 | 16:05 | 18:25 |

22. Karniowice – I

05:11 | 06:11 | 06:46 | 07:31 | 08:51 | 10:06 | 11:21 | 13:01 | 14:18 | 15:06 | 16:06 | 18:26 |

23. Bolechowice – _

05:13 | 06:13 | 06:48 | 07:33 | 08:53 | 10:08 | 11:23 | 13:03 | 14:20 | 15:08 | 16:08 | 18:28 |

24. Bolechowice – II

05:14 | 06:14 | 06:49 | 07:34 | 08:54 | 10:09 | 11:24 | 13:04 | 14:21 | 15:09 | 16:09 | 18:29 |

25. Bolechowice – I

05:15 | 06:15 | 06:50 | 07:35 | 08:55 | 10:10 | 11:25 | 13:05 | 14:22 | 15:10 | 16:10 | 18:30 |

26. Bolechowice – Zielona

05:16 | 06:16 | 06:51 | 07:36 | 08:56 | 10:11 | 11:26 | 13:06 | 14:23 | 15:11 | 16:11 | 18:31 |

27. Zabierzów – PKP

05:18 | 06:18 | 06:53 | 07:38 | 08:58 | 10:13 | 11:28 | 13:08 | 14:25 | 15:13 | 16:13 | 18:33 |

28. Zabierzów – Gimnazjum

05:19 | 06:19 | 06:54 | 07:39 | 08:59 | 10:14 | 11:29 | 13:09 | 14:26 | 15:14 | 16:14 | 18:34 |

29. Zabierzów – Piekarnia

05:21 | 06:21 | 06:56 | 07:41 | 09:01 | 10:16 | 11:31 | 13:11 | 14:28 | 15:16 | 16:16 | 18:36 |

30. Zabierzów – Sklep

05:23 | 06:23 | 06:58 | 07:43 | 09:03 | 10:18 | 11:33 | 13:13 | 14:30 | 15:18 | 16:18 | 18:38 |

31. Zabierzów – Działki

05:25 | 06:25 | 07:00 | 07:45 | 09:05 | 10:20 | 11:35 | 13:15 | 14:32 | 15:20 | 16:20 | 18:40 |

32. Modlniczka – Mała

05:27 | 06:27 | 07:02 | 07:47 | 09:07 | 10:22 | 11:37 | 13:17 | 14:34 | 15:22 | 16:22 | 18:42 |

33. Modlniczka – Leroy Merlin

05:28 | 06:28 | 07:03 | 07:48 | 09:08 | 10:23 | 11:38 | 13:18 | 14:35 | 15:23 | 16:23 | 18:43 |

34. Kraków – Rondo Ofiar Katynia

05:32 | 06:32 | 07:07 | 07:52 | 09:12 | 10:27 | 11:42 | 13:22 | 14:39 | 15:27 | 16:27 | 18:47 |

35. Kraków – Bronowice Wiadukt

05:33 | 06:33 | 07:08 | 07:53 | 09:13 | 10:28 | 11:43 | 13:23 | 14:40 | 15:28 | 16:28 | 18:48 |

36. Kraków – Miasteczko Studenckie AGH

05:37 | 06:37 | 07:12 | 07:57 | 09:17 | 10:32 | 11:47 | 13:27 | 14:44 | 15:32 | 16:32 | 18:52 |

37. Kraków – ul. Czarnowiejska

05:39 | 06:39 | 07:14 | 07:59 | 09:19 | 10:34 | 11:49 | 13:29 | 14:46 | 15:34 | 16:34 | 18:54 |

38. Kraków – Plac Inwalidów

05:42 | 06:42 | 07:17 | 08:02 | 09:22 | 10:37 | 11:52 | 13:32 | 14:49 | 15:37 | 16:37 | 18:57 |

39. Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny

05:50 | 06:50 | 07:25 | 08:10 | 09:30 | 10:45 | 12:00 | 13:40 | 14:57 | 15:45 | 16:45 | 19:05 |

40. Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny

05:50 | 06:50 | 07:25 | 08:10 | 09:30 | 10:45 | 12:00 | 13:40 | 14:57 | 15:45 | 16:45 | 19:05 |

Sobota –
 
 
 

W dniu 02 maja kursuje jak w sobotę

24 grudnia i 31 grudnia nie kursuje

Godziny odjazdów mogą się różnić od podanych +/- 5min w zależności od natężenia ruchu.

Dni powszednie:
 

1. Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny

05:55 | 07:07 | 08:00 | 08:38 | 09:40 | 11:15 | 12:13 | 14:10 | 15:14 | 16:10 | 17:15 | 19:14 |

2. Kraków – Nowy Kleparz

05:58 | 07:10 | 08:03 | 08:41 | 09:43 | 11:18 | 12:16 | 14:13 | 15:17 | 16:13 | 17:18 | 19:17 |

3. Kraków – Plac Inwalidów

06:01 | 07:13 | 08:06 | 08:44 | 09:46 | 11:21 | 12:19 | 14:16 | 15:20 | 16:16 | 17:21 | 19:20 |

4. Kraków – ul. Czarnowiejska

06:05 | 07:17 | 08:10 | 08:48 | 09:50 | 11:25 | 12:23 | 14:20 | 15:24 | 16:20 | 17:25 | 19:24 |

5. Kraków – Miasteczko Studenckie AGH

06:08 | 07:20 | 08:13 | 08:51 | 09:53 | 11:28 | 12:26 | 14:23 | 15:27 | 16:23 | 17:28 | 19:27 |

6. Krakow – Bronowice Wiadukt

06:10 | 07:22 | 08:15 | 08:53 | 09:55 | 11:30 | 12:28 | 14:25 | 15:29 | 16:25 | 17:30 | 19:29 |

7. Kraków – Rondo Ofiar Katynia

06:12 | 07:24 | 08:17 | 08:55 | 09:57 | 11:32 | 12:30 | 14:27 | 15:31 | 16:27 | 17:32 | 19:31 |

8. Modlniczka – Leroy Merlin

06:19 | 07:31 | 08:24 | 09:02 | 10:04 | 11:39 | 12:37 | 14:34 | 15:38 | 16:34 | 17:39 | 19:38 |

9. Modlniczka – Mała

06:21 | 07:33 | 08:26 | 09:04 | 10:06 | 11:41 | 12:39 | 14:36 | 15:40 | 16:36 | 17:41 | 19:40 |

10. Zabierzów – Działki

06:23 | 07:35 | 08:28 | 09:06 | 10:08 | 11:43 | 12:41 | 14:38 | 15:42 | 16:38 | 17:43 | 19:42 |

11. Zabierzów – Sklep

06:25 | 07:37 | 08:30 | 09:08 | 10:10 | 11:45 | 12:43 | 14:40 | 15:44 | 16:40 | 17:45 | 19:44 |

12. Zabierzów – Piekarnia

06:27 | 07:39 | 08:32 | 09:10 | 10:12 | 11:47 | 12:45 | 14:42 | 15:46 | 16:42 | 17:47 | 19:46 |

13. Zabierzów – Gimnazjum

06:28 | 07:40 | 08:33 | 09:11 | 10:13 | 11:48 | 12:46 | 14:43 | 15:47 | 16:43 | 17:48 | 19:47 |

14. Zabierzów – PKP

06:29 | 07:41 | 08:34 | 09:12 | 10:14 | 11:49 | 12:47 | 14:44 | 15:48 | 16:44 | 17:49 | 19:48 |

15. Bolechowice – Zielona

06:30 | 07:42 | 08:35 | 09:13 | 10:15 | 11:50 | 12:48 | 14:45 | 15:49 | 16:45 | 17:50 | 19:49 |

16. Bolechowice – I

06:31 | 07:43 | 08:36 | 09:14 | 10:16 | 11:51 | 12:49 | 14:46 | 15:50 | 16:46 | 17:51 | 19:50 |

17. Bolechowice – II

06:32 | 07:44 | 08:37 | 09:15 | 10:17 | 11:52 | 12:50 | 14:47 | 15:51 | 16:47 | 17:52 | 19:51 |

18. Bolechowice – _

06:33 | 07:45 | 08:38 | 09:16 | 10:18 | 11:53 | 12:51 | 14:48 | 15:52 | 16:48 | 17:53 | 19:52 |

19. Karniowice – I

06:34 | 07:46 | 08:39 | 09:17 | 10:19 | 11:54 | 12:52 | 14:49 | 15:53 | 16:49 | 17:54 | 19:53 |

20. Karniowice – _

06:35 | 07:47 | 08:40 | 09:18 | 10:20 | 11:55 | 12:53 | 14:50 | 15:54 | 16:50 | 17:55 | 19:54 |

21. Kobylany – _

06:36 | 07:48 | 08:41 | 09:19 | 10:21 | 11:56 | 12:54 | 14:51 | 15:55 | 16:51 | 17:56 | 19:55 |

22. Więckowice – Dom Pomocy

06:38 | 07:50 | 08:43 | 09:21 | 10:23 | 11:58 | 12:56 | 14:53 | 15:57 | 16:53 | 17:58 | 19:57 |

23. Brzezinka – Zarzecze

06:39 | 07:51 | 08:44 | 09:22 | 10:24 | 11:59 | 12:57 | 14:54 | 15:58 | 16:54 | 17:59 | 19:58 |

24. Brzezinka – _

06:40 | 07:52 | 08:45 | 09:23 | 10:25 | 12:00 | 12:58 | 14:55 | 15:59 | 16:55 | 18:00 | 19:59 |

25. Brzezinka – Skrzyżowanie

06:41 | 07:53 | 08:46 | 09:24 | 10:26 | 12:01 | 12:59 | 14:56 | 16:00 | 16:56 | 18:01 | 20:00 |

26. Niegoszowice – Remiza

06:42 | 07:54 | 08:47 | 09:25 | 10:27 | 12:02 | 13:00 | 14:57 | 16:01 | 16:57 | 18:02 | 20:01 |

27. Niegoszowice – Rutki

06:43 | 07:55 | 08:48 | 09:26 | 10:28 | 12:03 | 13:01 | 14:58 | 16:02 | 16:58 | 18:03 | 20:02 |

28. Rudawa – Przymiarki

06:44 | 07:56 | 08:49 | 09:27 | 10:29 | 12:04 | 13:02 | 14:59 | 16:03 | 16:59 | 18:04 | 20:03 |

30. Rudawa – Kościół

06:45 | 07:57 | 08:50 | 09:28 | 10:30 | 12:05 | 13:03 | 15:00 | 16:04 | 17:00 | 18:05 | 20:04 |

34. Rudawa – Szkoła

06:46 | 07:58 | 08:51 | 09:29 | 10:31 | 12:06 | 13:04 | 15:01 | 16:05 | 17:01 | 18:06 | 20:05 |

35. Pisary – Mleczarnia

06:47 | 07:59 | 08:52 | 09:30 | 10:32 | 12:07 | 13:05 | 15:02 | 16:06 | 17:02 | 18:07 | 20:06 |

36. Pisary – Kiosk

06:48 | 08:00 | 08:53 | 09:31 | 10:33 | 12:08 | 13:06 | 15:03 | 16:07 | 17:03 | 18:08 | 20:07 |

37. Pisary – Dwór

06:49 | 08:01 | 08:54 | 09:32 | 10:34 | 12:09 | 13:07 | 15:04 | 16:08 | 17:04 | 18:09 | 20:08 |

38. Pisary – _

06:50 | 08:02 | 08:55 | 09:33 | 10:35 | 12:10 | 13:08 | 15:05 | 16:09 | 17:05 | 18:10 | 20:09 |

39. Dubie – Skrzyżowanie

06:51 | 08:03 | 08:56 | 09:34 | 10:36 | 12:11 | 13:09 | 15:06 | 16:10 | 17:06 | 18:11 | 20:10 |

40. Siedlec – _

06:53 | 08:05 | 08:58 | 09:36 | 10:38 | 12:13 | 13:11 | 15:08 | 16:12 | 17:08 | 18:13 | 20:12 |

41. Krzeszowice – os. Żbik

06:55 | 08:07 | 09:00 | 09:38 | 10:40 | 12:15 | 13:13 | 15:10 | 16:14 | 17:10 | 18:15 | 20:14 |

42. Krzeszowice – ul. Legionów Polskich

06:58 | 08:10 | 09:03 | 09:41 | 10:43 | 12:18 | 13:16 | 15:13 | 16:17 | 17:13 | 18:18 | 20:17 |

43. Krzeszowice – Dworzec Komunikacyjny

07:00 | 08:12 | 09:05 | 09:43 | 10:45 | 12:20 | 13:18 | 15:15 | 16:19 | 17:15 | 18:20 | 20:19 |

Sobota –
 
 
 

 

Do pobrania

Linia Zielona

A/T – Kurs bezpośrednio do Alwerni a następnie do Trzebini

T -Kurs do Trzebini

CH – Kurs do Chrzanowa

Z – Kurs przez Zus

V – Kurs przez Valeo

S – Nie kursuje w dni wolne od szkoły

Godziny odjazdów mogą się różnić od tych podanych +/- 5min w zależności od natężenia ruchu.

Dni powszednie:

1. Źródła – _

04:45 T/V | 05:45 T/Z | 06:15 S/T | 06:55 T | 07:50 T | 09:35 CH | 10:50 T | 12:35 T/V | 13:35 S/T (z Alwerni) | 14:00 CH | 16:45 T | 19:15 A/T | 20:50 T/V |

2. Brodła – _

04:58 T/V | 05:58 T/Z | 06:28 S/T | 07:08 T | 08:03 T | 09:48 CH | 11:03 T | 12:48 T/V | 13:35 S/T (z Alwerni) | 14:13 CH | 15:00 CH | 16:00 CH | 16:58 T | 21:03 T/V |

 
Sobota:

1. Źródła – _

04:45 T | 07:25 T | 12:45 T | 16:45 T | 20:50 T |

2. Brodła – _

04:58 T | 07:38 T | 12:58 T | 16:58 T | 21:03 T |

 
Niedziela:

1. Źródła – _

04:45 T | 12:45 T | 16:45 T | 20:50 T |

2. Brodła – _

04:58 T | 12:58 T | 16:58 T | 21:03 T |

A/Ź – Kurs do Alwerni a następnie bezpośrednio do Źródeł

Ź -Kurs do Źródeł

B – Kurs do Brodeł

A – Kurs do Alwerni

S – Nie kursuje w dni wolne od szkoły

Godziny odjazdów mogą się różnić od tych podanych +/- 5min w zależności od natężenia ruchu.

Dni powszednie:

1. Trzebinia – _

06:10 V/A/Ź | 07:00 A/Ź | 07:30 S/A | 08:15 Ź | 09:20 Ź | 12:30 Ź | 14:10 V/Ź | 14:40 S/Ź | 18:10 Ź | 20:05 A/Ź | 22:10 V/Ź |

2. Chrzanów – _

06:20 /A/Ź | 07:10 A/Ź | 07:40 S/A | 08:25 Ź | 09:30 Ź | 11:00 Ź | 12:40 Ź | 14:20 V/Ź | 14:50 S/Ź | 15:20 B | 16:00 A/Ź | 17:15 B | 18:20 Ź | 20:15 A/Ż | 22:20 V/Ź |

 
Sobota:

1. Trzebinia – _

06:10 Ź | 08:40 Ź | 14:10 Ź | 18:10 Ź | 22:10 Ź |

2. Chrzanów – _

06:20 Ź | 08:50 Ź | 14:20 Ź | 18:20 Ź | 22:20 Ź |

 
Niedziela:

1. Trzebinia – _

06:10 Ź | 14:10 Ź | 18:10 Ź | 22:10 Ź |

2. Chrzanów – _

06:20 Ź | 14:20 Ź | 18:20 Ź | 22:20 Ź |

Do pobrania

Linia Żółta

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

1. Krzeszowice – Dworzec Komunikacyjny

06:30 C | 08:25 S | 09:10 C | 12:25 C |15:20 C | 16:40 S | 18:10 S | 20:10 S |

2. Krzeszowice – ul. 3 Maja

06:31 C | 08:26 S | 09:11 C | 12:26 C | 15:21 C | 16:41 S | 18:11 S | 20:11 S |

3. Krzeszowice – Witaminka

06:32 C | 08:27 S | 09:12 C | 12:27 C | 15:22 C | 16:42 S | 18:12 S | 20:12 S |

4. Nawojowa Góra – II

06:33 C | 08:28 S | 09:13 C | 12:28 C | 15:23 C | 16:43 S | 18:13 S | 20:13 S |

5. Nawojowa Góra – Stawki

06:34 C | 08:29 S | 09:14 C | 12:29 C | 15:24 C | 16:44 S | 18:14 S | 20:14 S |

6. Nawojowa Góra – Centrum

06:35 C | 08:30 S | 09:15 C | 12:30 C | 15:25 C | 16:45 S | 18:15 S | 20:15 S |

7. Frywałd – Skrzyżowanie

06:38 C | 08:33 S | 09:18 C | 12:33 C | 15:28 C | 16:48 S | 18:18 S | 20:18 S |

8. Zalas – Ścięgno

06:39 C | 08:34 S | 09:19 C | 12:34 C | 15:29 C | 16:49 S | 18:19 S | 20:19 S |

9. Zalas – Trafo (Krzyż)

06:40 C | 08:35 S | 09:20 C | 12:35 C | 15:30 C | 16:50 S | 18:20 S | 20:20 S |

10. Zalas – Krzyżówka

06:41 C | 08:36 S | 09:21 C | 12:36 C | 15:31 C | 16:51 S | 18:21 S | 20:21 S |

11. Sanka – Dół

06:43 C | 08:38 S | 09:23 C | 12:38 C | 15:33 C | 16:53 S | 18:23 S | 20:23 S |

12. Sanka – Droga Do Szkoły

06:44 | 09:24 | 12:39 | 15:34 |

13. Sanka – Skład

06:45 | 09:25 | 12:40 | 15:35 |

14. Sanka – Skrzyżowanie

06:46 | 09:26 | 12:41 | 15:36 |

15. Rybna – Nowy Świat

06:47 | 09:27 | 12:42 | 15:37 |

16. Rybna – Nowy Świat Góra

06:48 | 09:28 | 12:43 | 15:38 |

17. Rybna – Szkoła

06:49 | 09:29 | 12:44 | 15:39 |

18. Rybna – _

06:50 | 09:30 | 12:45 | 15:40 |

19. Rybna – Dół

06:51 | 09:31 | 12:46 | 15:41 |

20. Rybna – Ośrodek Zdrowia

06:52 | 09:32 | 12:47 | 15:42 |

21. Rybna – Granica

06:53 | 09:33 | 12:48 | 15:43 |

22. Przeginia Duchowna – _

06:54 | 09:34 | 12:49 | 15:44 |

23. Przeginia Duchowna – Centrum

06:55 | 09:35 | 12:50 | 15:45 |

24. Przeginia Duchowna – Bar

06:56 | 09:36 | 12:51 | 15:46 |

25. Przeginia Narodowa – _

06:57 | 09:37 | 12:52 | 15:47 |

26. Przeginia Narodowa – Bonar

06:58 | 09:38 | 12:53 | 15:48 |

27. Czernichów – Bór

06:59 | 09:39 | 12:54 | 15:49 |

28. Czernichów – Zakamycze

07:00 | 09:40 | 12:55 | 15:50 |

29. Czernichów – Centrum

07:01 | 09:41 | 12:56 | 15:51 |

 
Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

1. Czernichów – Centrum

07:00 | 10:55 | 13:10 | 16:05 |

2. Czernichów – Zakamycze

07:01 | 10:56 | 13:11 | 16:06 |

3. Czernichów – Bór

07:02 | 10:57 | 13:12 | 16:07 |

4. Przeginia Narodowa – Bonar

07:03 | 10:58 | 13:13 | 16:08 |

5. Przeginia Narodowa – _

07:04 | 10:59 | 13:14 | 16:09 |

6. Przeginia Duchowna – Bar

07:05 | 11:00 | 13:15 | 16:10 |

7. Przeginia Duchowna – Centrum

07:06 | 11:01 | 13:16 | 16:11 |

8. Przeginia Duchowna – _

07:07 | 11:02 | 13:17 | 16:12 |

9. Rybna – Granica

07:08 | 11:03 | 13:18 | 16:13 |

10. Rybna – Ośrodek Zdrowia

07:09 | 11:04 | 13:19 | 16:14 |

11. Rybna – Dół

07:10 | 11:05 | 13:20 | 16:15 |

12. Rybna – _

07:11 | 11:06 | 13:21 | 16:16 |

13. Rybna – Szkoła

07:12 | 11:07 | 13:22 | 16:17 |

14. Rybna – Nowy Świat Góra

07:13 | 11:08 | 13:23 | 16:18 |

15. Rybna – Nowy Świat

07:14 | 11:09 | 13:24 | 16:19 |

16. Sanka – Skrzyżowanie

07:15 | 11:10 | 13:25 | 16:20 |

17. Sanka – Skład

07:16 | 11:11 | 13:26 | 16:21 |

18. Sanka – Droga Do Szkoły

07:17 | 11:12 | 13:27 | 16:22 |

19. Sanka – Dół

07:18 | 08:46 | 11:13 | 13:28 | 16:23 | 17:06 | 18:41 |

20. Zalas – Krzyżówka

07:20 | 08:48 | 11:15 | 13:30 | 16:25 | 17:08 | 18:43 |

21. Zalas – Trafo (Krzyż)

07:21 | 08:49 | 11:16 | 13:31 | 16:26 | 17:09 | 18:44 |

22. Zalas – Ścięgno

07:22 | 08:50 | 11:17 | 13:32 | 16:27 | 17:10 | 18:45 |

23. Frywałd – Skrzyżowanie

07:23 | 08:51 | 11:18 | 13:33 | 16:28 | 17:11 | 18:46 |

24. Nawojowa Góra – Centrum

07:27 | 08:55 | 11:22 | 13:37 | 16:32 | 17:15 | 18:50 |

25. Nawojowa Góra – Stawki

07:28 | 08:56 | 11:23 | 13:38 | 16:33 | 17:16 | 18:51 |

26. Nawojowa Góra – II

07:29 | 08:57 | 11:24 | 13:39 | 16:34 | 17:17 | 18:52 |

27. Krzeszowice – Witaminka

07:30 | 08:58 | 11:25 | 13:40 | 16:35 | 17:18 | 18:53 |

28. Krzeszowice – Dworzec Komunikacyjny

07:31 | 08:59 | 11:26 | 13:41 | 16:36 | 17:19 | 18:54 |

Do pobrania

Grojec - Chrzanów

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

CH – Kurs do Chrzanowa

T – Kurs do Trzebini

W – Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

S – Kursuje w dni nauki szkolnej

Godziny odjazdów mogą się różnić od tych podanych +/- 5min w zależności od natężenia ruchu.

1. Grojec – Zajezdnia

05:20 CH/W | 06:00 CH/S | 06:40 CH/W | 07:15 CH/S | 08:50 CH | 12:15 CH | 14:00 T |

2. Alwernia – SZKOŁA 

05:26 CH/W | 06:06 CH/S | 06:46 CH/W | 07:21 CH/S | 08:56 CH | 12:21 CH | 14:06 T |

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

W – Kursuje w dni wolne od nauki szkolnej

S – Kursuje w dni nauki szkolnej

Godziny odjazdów mogą się różnić od tych podanych +/- 5min w  zależności od natężenia ruchu.

1. Trzebinia – Widokowe

15:15 W | 15:30 S |

2. Chrzanów – Trzebińska

06:00 W | 06:40 S | 08:00 | 10:00 | 13:25 | 15:25 W | 15:40 S |

 

 

Do pobrania

Krzeszowice - Żary

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
1. Krzeszowice – Dworzec Komunikacyjny

05:50 | 07:50 | 11:30 | 14:10 | 17:25 | 19:30 |

2. Krzeszowice – 3 Maja

05:51 | 07:51 | 11:31 | 14:11 | 17:26 | 19:31 |

3. Krzeszowice – Witaminka

05:52 | 07:52 | 11:32 | 14:12 | 17:27 | 19:32 |

4. Krzeszowice – os. Żbik

05:55 | 07:55 | 11:35 | 14:15 | 17:30 | 19:35 |

5. Siedlec – Pętla

05:57 | 07:57 | 11:37 | 14:17 | 17:32 | 19:37 |

6. Dubie – Skrzyżowanie

05:59 | 07:59 | 11:39 | 14:19 | 17:34 | 19:39 |

7. Żary – _

06:04 | 08:04 | 11:44 | 14:24 | 17:39 | 19:44 |

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.
1. Żary – _

06:10 | 08:10 | 11:50 | 14:40 | 17:45 | 19:50 |

2. Dubie – Skrzyżowanie

06:15 | 08:15 | 11:55 | 14:45 | 17:50 | 19:55 |

3. Siedlec – _

06:17 | 08:17 | 11:57 | 14:47 | 17:52 | 19:57 |

4. Krzeszowice – os. Żbik

06:19 | 08:19 | 11:59 | 14:49 | 17:54 | 19:59 |

5. Krzeszowice – ul. Legionów Polskich

06:22 | 08:22 | 12:02 | 14:52 | 17:57 | 20:02 |

6. Krzeszowice – Dworzec Komunikacyjny

06:24 | 08:24 | 12:04 | 14:54 | 17:59 | 20:04 |

Do pobrania