Myjnia Samochodowa

Nowoczesna myjnia samoobsługowa 24h/7

Myjnia bezdotykowa

Pozwala na bezpieczne umycie samochodu bez zbędnego ryzyka mechanicznego uszkodzenia lakieru poprzez wyeliminowanie mechanicznych szczotek. Wykorzystanie gorącej wody pod wysokim ciśnieniem oraz specjalnych detergentów umożliwia utrzymanie karoserii samochodu w jak najlepszym stanie. 

Obok myjni jest stanowisko z odkurzaczem, dzięki temu możesz błyskawicznie odkurzyć tapicerkę swojego samochodu.

Urządzenia myjni są wyposażone w 4 programy, które odświeżą Twój pojazd.

01.

Mycie Mikroproszkiem

Mikroproszek gwarantuje zachwycające efekty czyszczenia Twojego samochodu. Nasza myjnia wykorzystuje aktywne substancje myjące oraz środki powierzchniowo-czynne,
które w połączeniu z gorącą, czyszczą delikatną powierzchnię bez zarysowań.

02.

Spłukiwanie Czystą Wodą

Spłukiwanie zimną, zmiękczoną wodą. Tak oczyszczona woda nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń na lakierze pojazdu, dzięki czemu wyjeżdżając z naszej samoobsługowej myjni, możesz się cieszyć lśniącym lakierem bez nieestetycznych zacieków.

03.

Ochrona Lakieru

Wykorzystujemy nano tytanowy wosk to polimer, który rozprowadzony strumieniem gorącej, zmiękczonej wody pod ciśnieniem, uszczelnia powierzchnie pojazdu, zapobiegając przyjmowaniu brudu.

04.

Nabłyszczanie

Woda ze specialistycznym środkiem o właściwościach nabłyszczająco-osuszających. Dzięki jego właściwościom możesz odjechać z myjni bez wycierania pojazdu, nie martwiąc się o nieestetyczne zacieki i plamy na lakierze czy szybie.