Ponad 30 lat na rynku obsługi i napraw samochodów to niezbędne doświadczenie, które teraz gwarantuje nam stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.
  Linia zielona - Chrzanów - Bolęcin - Regulice - Alwernia - Brodła  
 

Zobacz również Linie zieloną - Brodła - Alwernia - Regulice - Bolęcin - Chrzanów

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

1. Chrzanów | Oświęcimska ZUS

15:05

S - Kursuje pod szpital

2. Chrzanów | Trzebińska PKS

06:00 | 06:55 | 07:55 | 08:15 | 08:40 | 09:40 | 10:30 | 10:55 | 11:30 | 12:05 | 12:40 | 13:05 | 13:50 | 14:15 | 15:00 | 15:13 | 15:55 | 16:25 | 17:10

S - Kursuje pod szpital

3. Bolęcin | _

06:08 | 07:03 | 08:03 | 08:23 | 08:48 | 09:48 | 10:38 | 11:03 | 11:38 | 12:13 | 12:48 | 13:13 | 13:58 | 14:23 | 15:08 | 15:21 | 16:03 | 16:33 | 17:18

S - Kursuje pod szpital

4. Nieporaz | _

06:15 | 07:10 | 08:10 | 08:30 | 08:55 | 09:55 | 10:45 | 11:10 | 11:45 | 12:20 | 12:55 | 13:20 | 14:05 | 14:30 | 15:15 | 15:28 | 16:10 | 16:40 | 17:25

S - Kursuje pod szpital

5. Regulice | _

06:21 | 07:16 | 08:16 | 08:36 | 09:01 | 10:01 | 10:51 | 11:16 | 11:51 | 12:26 | 13:01 | 13:26 | 14:11 | 14:36 | 15:21 | 15:34 | 16:16 | 16:46 | 17:31

S - Kursuje pod szpital

6. Alwernia | _

06:29 | 07:24 | 08:24 | 08:44 | 09:09 | 10:09 | 10:59 | 11:24 | 11:59 | 12:34 | 13:09 | 13:34 | 14:19 | 14:44 | 15:29 | 15:42 | 16:24 | 16:54 | 17:39

S - Kursuje pod szpital

7. Brodła | 0

06:35 | 07:30 | 08:30 | 08:50 | 09:15 | 10:15 | 11:05 | 11:30 | 12:05 | 12:40 | 13:15 | 13:40 | 14:25 | 14:50 | 15:35 | 15:48 | 16:30 | 17:00 | 17:45

S - Kursuje pod szpital

Zobacz również Linie zieloną - Brodła - Alwernia - Regulice - Bolęcin - Chrzanów


 
  Galeria mBus  
   
Siedziba i dane firmy

         Matysik Serwis
         Nawojowa góra
         ul. Krakowska 7
         32-065 Krzeszowice
         NIP 676 168 68 82
Telefon & Fax & Email

        
+48 12 282 66 02
         +48 12 282 35 36
         +48 605 85 44 99
         +48 12 282 63 54 (fax)
         biuro@matysikserwis.pl
Godziny otwarcia

         
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00
         sobota 8.00 - 16.00
Copyright © 2011 Matysik Serwis. All rights reserved. Powered by TreDo.pl.