Ponad 30 lat na rynku obsługi i napraw samochodów to niezbędne doświadczenie, które teraz gwarantuje nam stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.
  Linia żółta - Czernichów - Rybna - Nawojowa Góra - Krzeszowice  
 

Zobacz również Linie żółtą - Krzeszowice - Góra Nawojowa - Czernichów

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

1. Czernichów | Centrum

07:00 | 10:55 | 13:10 | 16:05

2. Czernichów | Zakamycze

07:01 | 10:56 | 13:11 | 16:06

3. Czernichów | Bór

07:03 | 10:58 | 13:13 | 16:08

4. Przeginia Narodowa | Bonar

07:04 | 10:59 | 13:14 | 16:09

5. Przeginia Narodowa | _

07:05 | 11:00 | 13:15 | 16:10

6. Przeginia Duchowna | Bar

07:06 | 11:01 | 13:16 | 16:11

7. Przeginia Duchowna | Centrum

07:07 | 11:02 | 13:17 | 16:12

8. Przeginia Duchowna | _

07:08 | 11:03 | 13:18 | 16:13

9. Rybna | Granica

07:09 | 11:04 | 13:19 | 16:14

10. Rybna | Ośrodek Zdrowia

07:10 | 11:05 | 13:20 | 16:15

11. Rybna | Dół

07:11 | 11:06 | 13:21 | 16:16

12. Rybna | _

07:12 | 11:07 | 13:22 | 16:17

13. Rybna | Szkoła

07:13 | 11:08 | 13:23 | 16:18

14. Rybna | Nowy Świat Góra

07:14 | 11:09 | 13:24 | 16:19

15. Rybna | Nowy Świat

07:15 | 11:10 | 13:25 | 16:20

16. Sanka | Skrzyżowanie

07:16 | 11:11 | 13:26 | 16:21

17. Sanka | Skład

07:17 | 11:12 | 13:27 | 16:22

18. Sanka | Droga Do Szkoły

07:18 | 11:13 | 13:28 | 16:23

19. Sanka | Dół

07:19 | 11:14 | 13:29 | 16:24

20. Zalas | Krzyżówka

07:21 | 11:16 | 13:31 | 16:26

21. Zalas | Trafo (Krzyż)

07:22 | 11:17 | 13:32 | 16:27

22. Zalas | Ścięgno

07:23 | 11:18 | 13:33 | 16:28

23. Frywałd | Skrzyżowanie

07:24 | 11:19 | 13:34 | 16:29

24. Nawojowa Góra | Centrum

05:35 | 06:21 | 07:28 | 08:41 | 11:23 | 12:11 | 13:38 | 15:01 | 16:33

25. Nawojowa Góra | Stawki

05:35 | 06:21 | 07:28 | 08:41 | 11:23 | 12:11 | 13:38 | 15:01 | 16:33

26. Nawojowa Góra | II

05:36 | 06:22 | 07:29 | 08:42 | 11:24 | 12:12 | 13:39 | 15:02 | 16:34

27. Krzeszowice | Witaminka

05:37 | 06:23 | 07:30 | 08:43 | 11:25 | 12:13 | 13:40 | 15:03 | 16:35

28. Krzeszowice | Dworzec Komunikacyjny

05:38 | 06:24 | 07:31 | 08:44 | 11:26 | 12:14 | 13:41 | 15:04 | 16:36


 
  Galeria mBus  
   
Siedziba i dane firmy

         Matysik Serwis
         Nawojowa góra
         ul. Krakowska 7
         32-065 Krzeszowice
         NIP 676 168 68 82
Telefon & Fax & Email

        
+48 12 282 66 02
         +48 12 282 35 36
         +48 605 85 44 99
         +48 12 282 63 54 (fax)
         biuro@matysikserwis.pl
Godziny otwarcia

         
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00
         sobota 8.00 - 16.00
Copyright © 2011 Matysik Serwis. All rights reserved. Powered by TreDo.pl.