Ponad 30 lat na rynku obsługi i napraw samochodów to niezbędne doświadczenie, które teraz gwarantuje nam stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy bardzo dobrze rozwiniętym samodzielnym serwisem samochodowym świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów, a także kompleksową ich naprawą.
  Linia czerwona - Kraków - Zabierzów - Siedlec - Krzeszowice  
 

Zobacz również Linie czerwoną - Krzeszowice - Siedlec - Zabierzów - Kraków

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

1. Kraków | Hotel Forum

06:00 RZ | 06:45 RZ | 08:10 | 09:00 | 10:30 | 12:00 | 14:00 | 15:15 | 16:20 | 17:30 | 19:00

RZ - Kursuje przez Rząskę

2. Kraków | Most Grunwaldzki

06:01 RZ | 06:46 RZ | 08:11 | 09:01 | 10:31 | 12:01 | 14:01 | 15:16 | 16:21 | 17:31 | 19:01

RZ - Kursuje przez Rząskę

3. Kraków | Jubilat

06:03 RZ | 06:48 RZ | 08:13 | 09:03 | 10:33 | 12:03 | 14:03 | 15:18 | 16:23 | 17:33 | 19:03

RZ - Kursuje przez Rząskę

4. Kraków | ul. Urzędnicza

06:09 RZ | 06:54 RZ | 08:19 | 09:09 | 10:39 | 12:09 | 14:09 | 15:24 | 16:29 | 17:39 | 19:09

RZ - Kursuje przez Rząskę

5. Kraków | Biprostal

06:10 RZ | 06:55 RZ | 08:20 | 09:10 | 10:40 | 12:10 | 14:10 | 15:25 | 16:30 | 17:40 | 19:10

RZ - Kursuje przez Rząskę

6. Krakow | Rondo Ofiar Katynia

06:13 RZ | 06:58 RZ | 08:23 | 09:13 | 10:43 | 12:13 | 14:13 | 15:28 | 16:33 | 17:43 | 19:13

RZ - Kursuje przez Rząskę

7. Rząska | Jednostka Wojskowa

06:20 | 07:05

8. Rząska | _

06:21 | 07:06

9. Modlniczka | Leroy Merlin

08:29 | 09:19 | 10:49 | 12:19 | 14:19 | 15:34 | 16:39 | 17:49 | 19:19

10. Modlniczka | Mała

06:20 RZ | 07:05 RZ | 08:30 | 09:20 | 10:50 | 12:20 | 14:20 | 15:35 | 16:40 | 17:50 | 19:20

RZ - Kursuje przez Rząskę

11. Zabierzów | Działki

06:21 RZ | 07:06 RZ | 08:31 | 09:21 | 10:51 | 12:21 | 14:21 | 15:36 | 16:41 | 17:51 | 19:21

RZ - Kursuje przez Rząskę

12. Zabierzów | Sklep

06:22 RZ | 07:07 RZ | 08:32 | 09:22 | 10:52 | 12:22 | 14:22 | 15:37 | 16:42 | 17:52 | 19:22

RZ - Kursuje przez Rząskę

13. Zabierzów | Piekarnia

06:23 RZ | 07:08 RZ | 08:33 | 09:23 | 10:53 | 12:23 | 14:23 | 15:38 | 16:43 | 17:53 | 19:23

RZ - Kursuje przez Rząskę

14. Zabierzów | I

06:24 RZ | 07:09 RZ | 08:34 | 09:24 | 10:54 | 12:24 | 14:24 | 15:39 | 16:44 | 17:54 | 19:24

RZ - Kursuje przez Rząskę

15. Zabierzów | Piaski

06:25 RZ | 07:10 RZ | 08:35 | 09:25 | 10:55 | 12:25 | 14:25 | 15:40 | 16:45 | 17:55 | 19:25

RZ - Kursuje przez Rząskę

16. Zabierzów | Ośrodek Zdrowia

06:26 RZ | 07:11 RZ | 08:36 | 09:26 | 10:56 | 12:26 | 14:26 | 15:41 | 16:46 | 17:56 | 19:26

RZ - Kursuje przez Rząskę

17. Kochanów | I

06:27 RZ | 07:12 RZ | 08:37 | 09:27 | 10:57 | 12:27 | 14:27 | 15:42 | 16:47 | 17:57 | 19:27

RZ - Kursuje przez Rząskę

18. Kochanów | _

06:28 RZ | 07:13 RZ | 08:38 | 09:28 | 10:58 | 12:28 | 14:28 | 15:43 | 16:48 | 17:58 | 19:28

RZ - Kursuje przez Rząskę

19. Kochanów | Droga Do Niegoszowic

06:29 RZ | 07:14 RZ | 08:39 | 09:29 | 10:59 | 12:29 | 14:29 | 15:44 | 16:49 | 17:59 | 19:29

RZ - Kursuje przez Rząskę

20. Rudawa | PKP

06:33 RZ | 07:18 RZ | 08:43 | 09:33 | 11:03 | 12:33 | 14:33 | 15:48 | 16:53 | 18:03 | 19:33

RZ - Kursuje przez Rząskę

21. Rudawa | Szkoła

06:34 RZ | 07:19 RZ | 08:44 | 09:34 | 11:04 | 12:34 | 14:34 | 15:49 | 16:54 | 18:04 | 19:34

RZ - Kursuje przez Rząskę

22. Pisary | Mleczarnia

06:35 RZ | 07:20 RZ | 08:45 | 09:35 | 11:05 | 12:35 | 14:35 | 15:50 | 16:55 | 18:05 | 19:35

RZ - Kursuje przez Rząskę

23. Pisary | Sklep

06:36 RZ | 07:21 RZ | 08:46 | 09:36 | 11:06 | 12:36 | 14:36 | 15:51 | 16:56 | 18:06 | 19:36

RZ - Kursuje przez Rząskę

24. Pisary | Dwór

06:37 RZ | 07:22 RZ | 08:47 | 09:37 | 11:07 | 12:37 | 14:37 | 15:52 | 16:57 | 18:07 | 19:37

RZ - Kursuje przez Rząskę

25. Pisary | Górka

06:38 RZ | 07:23 RZ | 08:48 | 09:38 | 11:08 | 12:38 | 14:38 | 15:53 | 16:58 | 18:08 | 19:38

RZ - Kursuje przez Rząskę

26. Dubie | Skrzyżowanie

06:40 RZ | 07:25 RZ | 08:50 | 09:40 | 11:10 | 12:40 | 14:40 | 15:55 | 17:00 | 18:10 | 19:40

RZ - Kursuje przez Rząskę

27. Siedlec | _

06:42 RZ | 07:27 RZ | 08:52 | 09:42 | 11:12 | 12:42 | 14:42 | 15:57 | 17:02 | 18:12 | 19:42

RZ - Kursuje przez Rząskę

28. Krzeszowice | os. Żbik

06:43 RZ | 07:28 RZ | 08:53 | 09:43 | 11:13 | 12:43 | 14:43 | 15:58 | 17:03 | 18:13 | 19:43

RZ - Kursuje przez Rząskę

29. Krzeszowice | ul. Legionów Polskich

06:45 RZ | 07:30 RZ | 08:55 | 09:45 | 11:15 | 12:45 | 14:45 | 16:00 | 17:05 | 18:15 | 19:45

RZ - Kursuje przez Rząskę

30. Krzeszowice | Dworzec Komunikacyjny

06:47 RZ | 07:32 RZ | 08:57 | 09:47 | 11:17 | 12:47 | 14:47 | 16:02 | 17:07 | 18:17 | 19:47

RZ - Kursuje przez Rząskę

Zobacz również Linie czerwoną - Krzeszowice - Siedlec - Zabierzów - Kraków


 
  Galeria mBus  
   
Siedziba i dane firmy

         Matysik Serwis
         Nawojowa góra
         ul. Krakowska 7
         32-065 Krzeszowice
         NIP 676 168 68 82
Telefon & Fax & Email

        
+48 12 282 66 02
         +48 12 282 35 36
         +48 605 85 44 99
         +48 12 282 63 54 (fax)
         biuro@matysikserwis.pl
Godziny otwarcia

         
poniedziałek - piątek 8.00 - 18.00
         sobota 8.00 - 16.00
Copyright © 2011 Matysik Serwis. All rights reserved. Powered by TreDo.pl.